669 132 428 - MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

SIBUGOL

Jeżeli szukasz wysokiej jakości węgla, to warto się zainteresować ofertą firmy Sibugolpl Sp. z o. o. Chociaż jest to podmiot, który jest obecny w Polsce dopiero od 2016 roku, to już zdobył sobie liczną rzeszę wielbicieli. Każdy, gdy tylko zbliża się sezon grzewczy, zaczyna się rozglądać, to węglem, który będzie wydajny i nie za drogi. Kupując go od firmy Sibugolpl Sp. z o. o, masz pewność, że będzie miał doskonałe parametry.

Firma Sibugolpl Sp. z o. o. prowadzi dystrybucję węgla typu 31.1. Z ich oferty mogą skorzystać zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni. Współpracuje z dystrybutorami w całej Polsce. Warto podkreślić, że oferowany węgiel jest wydobywany w Syberii. Później przywozi się go do naszego kraju, kruszy i pakuje, z zachowaniem najnowocześniejszych technologii. Firma zachowuje bardzo wysokie standardy, co widać w parametrach, produkowanego przez nią węgla. Ma on zalety, których szuka każdy klient, takie, jak: niska zawartość popiołu (jedynie 3 procent), wysokie ciepło spalania i zupełny brak spieków. Dostępny jest węgiel o odmiennej
granulacji, ale taki, który pochodzi z jednego źródła. Firma sprzedaje cztery rozmiary węgla: kostkę, miał, ekogroszek oraz orzech.

Węgiel wyróżnia się tym, że posiada bardzo niewielką ilość zanieczyszczeń. Potwierdza to certyfikat wystawiony przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach (GIG), który jest dostępny na ich stronie internetowej. Naprawdę warto zainteresować się ich ofertą, ponieważ to uczciwy i profesjonalny sprzedawca opału.